JOINTSYSTEM

Fotografia hotelowa

profesjonalne sesje zdjęciowe i home staging

 

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Fotografia hotelowa wymaga nie tylko umiejętności technicznych, ale także znajomości branży. Dobry fotograf do hotelu to taki, który specjalizuje się w fotografii wnętrz i wie, jakie kadry odgrywają największą rolę w sprzedaży oferty hotelarsko-gastronimicznej. Realizujemy projesjonalne sesje zdjęciowe dla hoteli, pensjonatów, domków i apartamentów. Wykonujemy całą pracę od A do Z - od przygotowania pomieszczeń do sesji - home staging, przez wykonanie zdjęć, retusz, aż po przygotowanie odpowiednich formatów zdjęć dopasowanych do wymogów portali rezerwacyjnych, takich jak Booking.com, Expedia.com, Airbnb.com

 

DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI

Specjalizujemy się w zwiększaniu rentowności obiektów z branży hotelarskiej, dlatego także fotografowie, z którymi współpracujemy to osoby z doświadczeniem w pracy dla hoteli i apartamentów. Wiemy, jakie zdjęcia są najważniejsze z perspektywy potencjalnego Gościa oraz jakie kadry należy dobrać, żeby w atrakcyjny sposób zaprezentować obiekt na portalach rezerwacyjnych, stronie internetowej czy w social media. Wspólnie ustalamy, jaka ma być estetyka zdjęć, co należy w nich szczególnie podkreślić i na tej podstawie dobieramy najbardziej odpowiedniego wykonawcę. Nasi fotografowie specjalizują sie w fotografii wnętrz oraz kulinariów. Efektem naszych sesji zdjęciowych sa zdjęcia, które naprawdę sprzedają.

 

Fotografia kulinarna

Wiemy, jak ważnym elementem, często decydującym o wyborze konkretnego hotelu czy pensjonatu jest oferta gastronomiczna. Współpracujemy z uznanymi fotografami kulinarnymi, którzy w kreatywny i atrakcyjny sposób potrafią pokazać zarówno menu restauracji jak i bufet świadaniowy kameralnego pensjonatu. Oferujemy także doradztwo i pomoc w zakresie odpowiedniej aranżacji sali śniadaniowej czy bufetu, dzięki czemu niewielkim kosztem mogą Państwo osiągnąć zdumiewający efekt i generować znacznie większą sprzedaż.

PROSZĘ O OFERTĘ

 

 

DOBRE ZDJĘCIA TO KLUCZOWA INWESTYCJA

 

Ten sam obiekt, ta sama oferta, te same produkty mogą się zupełnie inaczej prezentować w zależności od tego, na jakie zdjęcia się zdecydujemy.

Czasem minimalny nakład pracy, w połączeniu z dobrym fotografem, dysponującym profesjonalnym sprzętem oraz doświadczeniem potrafią diametralnie odmienić prezentację obiektu.

 

Zamówienie profesjonalnej sesji zdjęciowej to jedna z najszybciej zwracających się inwestycji.

PROSZĘ O OFERTĘ

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...