JOINTSYSTEM

Strony internetowe dla hoteli

Zwiększamy wartość rezerwacji bezpośrednich.
Efektywne strony internetowe dla hoteli
Zobacz autentyczne efekty naszej pracy i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego obiektu.

Skuteczne narzędzie sprzedaży

Tworzymy strony internetowe, które sprzedają.
Dla hoteli, pensjonatów, apartamentów, domków i innych obiektów noclegowych. Przykładamy dużą wagę do elementów takich jak estetyka i bezpieczeństwo, jednak wiemy, że najważniejszym celem każdej hotelowej strony internetowej jest wysoka konwersja, czyli pozyskiwanie jak największej ilości wartościowych rezerwacji.

Każdy nasz projekt skoncentrowany jest na tym, aby szybko i bezpiecznie zamienić użytkownika, przeglądającego stronę w klienta, który dokonał bezpośredniej rezerwacji w obiekcie.

Zapewniamy optymalizację pod kątem SEO, dzięki czemu strona Twojego obiektu będzie łatwiej pozycjonować się w wynikach wyszukiwania i ściągać większą ilość potencjalnych gości. Przejrzysty layout, zachęcające CTA, przemyślane treści, szybki i czytelny system rezerwacji, bezpieczne płatności online pozwolą Twojej stronie skutecznie konkurować z portalami rezerwacyjnymi i pozyskiwać rezerwacje bezpośrednie.

Potrzebujesz strony internetowej,
która pomoże Ci pozyskać więcej rezerwacji bezpośrednich
i zwiększyć rentowność Twojego obiektu?

Zaprojektujemy i wykonamy nowoczesną stronę internetową. Dobierzemy oraz skonfigurujemy system rezerwacji i płatności online. Zintegrujemy ofertę na Twojej stronie z portalami rezerwacyjnymi, takimi jak Booking.com czy Airbnb dzięki niezawodnemu channel managerowi. Przygotujemy dobre zdjęcia i przekonujące treści. Kompleksowo zajmiemy się marketingiem.

Napisz do nas, a my przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Twojego biznesu.

PROSZĘ O OFERTĘ

Nasze strony internetowe są

Nowoczesne i mobilne

Jesteśmy perfekcjonistami. Projektujemy strony tak, aby były niezawodne i idealnie dopasowane do każdego rodzaju urządzenia. Twoi potencjalni goście będą mogli zapoznać się z ofertą i dokonać natychmiastowej rezerwacji zarówno na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy dowolnym smartfonie. Wychodząc naprzeci trendom, które wyraźnie pokazują, że coraz więcej transakcji online jest zawieranych na urządzeniach mobilonych, wykonujemy w pełni responsywne strony internetowe dla hoteli, projektowane w myśl "mobile first".

Dopracowany kod i szybka, bezpieczna technologia to połowa sukcesu. Druga to połaczenie funkcjonalności, estetykaii treści. Nasze strony cechuje nowoczesny i atrakcyjny design, intuicyjny układ treści, który ułatwia nawigację i dokonanie rezerwacji oraz przekonujący content, który wydobywa walory prezentowanego obiektu nolegowego. Na naszych stronach hotelowych wzoruje się wiele innych firm o mniejszym dświadczeniu w branży hotelarskiej.

Zintegrowane z portalami rezerwacyjnymi

Pełna i niezawodna synchronizacja pomiędzy własną stroną a portalami takimi jak Booking.com, Airbnb oraz inne OTA to dzisiaj podstawa skutecznej strategii każdego nowoczesnego obiektu noclegowego.

Oferujemy kompleksowe usługi dla branży hotelarskiej, nie tylko wykonamy stronę internetową dla Twojego obiektu, ale też dobierzemy i wdrożymy odpowiednie oprogramowanie. Skonfigurujemy odpowiedni silnik rezerwacyjny - booking engine, by zwiększyć liczbę rezerwacji. Podłaczymy channel managera, by zautomatyzować zarządzanie i wyeliminować overbookingi.

Dzięki techonologii, Twoja strona staje się efektywnym źródłem rezerwacji, a Ty dowolnie zarządzasz ofertą na portalach, zachowując najlepsze warunki dla gości rezerwujących bezpośrednio.

Dopasowane do potrzeb i możliwości

Nasi Klienci zawsze otrzymują ofertę skrojoną na miarę. Oferujemy kilka modeli współpracy, dzięki czemu możemy tworzyć efektywne sprzedażowo strony zarówno dla małych obiektów jak i dla dużych hoteli czy sieci apartamentów, oczekujących zaawansowanych rozwiązń. Przed stworzeniem strony zawsze staramy się jak najlepiej poznać obiekt, żeby potem w pełni oddać jego klimat i jak najlepiej zaprezentować kluczowe walory. Tworzone przez nas strony to z jednej strony prosty, intuicyjny proces rezerwacji dla gościa, z drugiej spersonalizowana prezentacja oferty obiektu.

Zawsze dobieramy rozwiązania adekwatne do realnych potrzeb Klienta. Tworzymy zarówno dedykowane witryny na indywidualne zamówienie, jak i proste strony oparte na sprawdzonych, efektywnych szablonach.

Bezpieczne i stabilne

Dbamy o maksymalne bezpieczeństwo naszych stron. Nie stosujemy gotowych wtyczek typu open source (powszechnych w tanich szablonach WordPress), ale wszystkie funkcjonalności programujemy sami.

Dzięki zastosowaniu autorskich rozwiązań, strony są stabilne oraz specjalnie zabezpieczone przed cyberatakami - pishingiem, instalacją niechcianego oprogramowania - malware, SQL Injection. Strony hostowane są na bezpiecznych serwerach z codziennym backupem danych i szeregiem zabezpieczeń, w tym m.in. firewall czy ochroną przed atakami DDoS. Zarówno hosting, jak i użyte oprogramowanie jest w pełni zgodne z wymogami RODO.

Zarządzanie stroną odbywa się przez specjalnie przygotowany CMS - intuicyjny, prosty w obsłudze system zarządzania treścią, który umożliwia edycję zdjęć, tekstów czy ofert, a jednocześnie nie dopuszcza ingerencji w strukturę i integralność strony. Nasi klienci doceniają bardzo dobry kontakt z naszym działem obsługi oraz supportem technicznym. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i przeszkolenie pracowników odpowiedzialnych za stronę. Jesteśmy dostępni telefonicznie oraz mailowo i zawsze służymy pomocą w razie pytań czy wątpliwości.

Powierzając nam realizację strony Twojego obiektu zyskujesz:

 • nowoczesny design
 • pełną responsywność
 • szybkie rezerwacje online
 • pełną integrację z portalami
 • bezpieczny hosting
 • proste zarządzanie
 • kompleksową usługę
 • przekonujący copywrite
 • wyrozumiały support
 • doświadczonych fotografów
 • wsparcie w marketingu hotelarskim
 • wysoką jakość 

PROSZĘ O OFERTĘ

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...