JOINTSYSTEM

Sprawdź, zanim włączysz promocję na Booking.com

Oferta dnia, Promocje sezonowe, zniżki Genius, Last Minute, ... W extranecie praktycznie na każdym kroku można natknąć się na propozycje różnego rodzaju ofert promocyjnych i specjalnych zniżek, które mają na celu uczynić ofertę Twojego Obiektu jeszcze atrakcyjniejszą dla potencjalnych Gości. Czy jesteś jednak świadom tego, o ile naprawdę obniżasz cenę swoich usług aktywując poszczególne z nich?

 

Pamiętaj, że niektóre ze zniżek mogą się ze sobą łączyć! 

Zanim zdecydujesz się skorzystać z podpowiedzi konsultantów i ustawisz kolejną obniżkę:

  1. Sprawdź poniższą tabelę i upewnij się, czy funkcje, które chcesz włączyć nie obniżą ceny za rezerwację dwu-, a nawet trzykrotnie (np. Genius połączony ze zniżką dla użytkowników urządzeń mobilnych oraz z promocją Last Minute).
  2. Policz, jaki będzie faktyczny przychód z rezerwacji, po uwzględnieniu wszystkich promocji i zniżek oraz prowizji należnej Booking.com.
  3. Zastanów się, czy proponowane przez portal rozwiązania dotyczące obniżania cen wpisują się w Twoją świadomie zaplanowaną politykę sprzedażową.

 

Jak łącza się ze sobą promocje na Booking.com
(Żródło: Booking.com)

JOINTSYSTEM to agencja doradczo-marketingowa dla branży hotelarskiej. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla już działających i nowo powstających obiektów. Od analizy rynku poprzez opracowanie polityki cenowej, strategii marketingowej, dobór i konfigurację narzędzi aż po przeszkolenie kadry. Od projektu identyfikacji wizualnej przez stworzenie strony internetowej po kampanie reklamowe i social media. Zapewniamy swoim klientom sprawdzone oprogramowanie hotelowe wraz z kompleksową konfiguracją. Zobacz, co możemy zrobić dla Twojego obiektu i sprawdź nasz autorski program:

Stać Cię na własnego managera

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...