JOINTSYSTEM

COVID-19 a sytuacja branży hotelarskiej na Podhalu

9 grudnia 2020 zorganizowaliśmy konferencję prasową pod hasłem "Fakty zamiast przypuszczeń", podczas której prezentowaliśmy informacje na temat aktualnej sytuacji branży hotelarskiej na Podhalu oraz możliwe prognozy na przyszłośc, gdyby obostrzenia związane z koronawirusem zostały przedłużone lub zaostrzone na sezon zimowy.

 

Celem konferencji było przekazanie rzetelnych, wiarygodnych, autentycznych danych, jako przeciwwagi do sprzecznych przekazów, które w ostatnich dniach licznie pojawiają się w wielu mediach. Chaos informacyjny nie sprzyja podejmowaniu racjonalnych decyzji przez organy administracji, ani nie ułatwia długoterminowego planowania przedsiębiorcom. W odpowiedzi na tę sytuację, przedstawiliśmy statystyki z Podhala.

Zapis transmisji z konferencji dostępy jest na kanale YouTube Tygodnika Podhalańskiego.Pobierz pełny raport prezentowany podczas konferencji:

JOINTSYSTEM to agencja doradczo-marketingowa dla branży hotelarskiej. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla już działających i nowo powstających obiektów. Od analizy rynku poprzez opracowanie polityki cenowej, strategii marketingowej, dobór i konfigurację narzędzi aż po przeszkolenie kadry. Od projektu identyfikacji wizualnej przez stworzenie strony internetowej po kampanie reklamowe i social media. Zapewniamy swoim klientom sprawdzone oprogramowanie hotelowe wraz z kompleksową konfiguracją. Zobacz, co możemy zrobić dla Twojego obiektu i sprawdź nasz autorski program "Stać Cię na własnego managera".

JOINTSYSTEM - doradztwo i marketing dla hoteli i pensjonatów

JOINTSYSTEM - doradztwo i marketing dla hoteli i pensjonatów

Zwiększamy zyski obiektów noclegowych. Kompleksowo. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Blog hotelarski

Blog hotelarski

Wskazówki dla właścicieli i managerów obiektów noclegowych. Bądź na bieżąco.

Stać Cię na własnego menadżera

Stać Cię na własnego menadżera

Reaguj na zmiany, zwiększaj przychody - zleć zarządzanie sprzedażą w Twoim obiekcie zewnętrznej agencji i podnieś rentowność swojego biznesu. Sprawdź ofertę.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...